Strana 1 z 1

2s2 Sound | DJ Poprad | Svadba, stužková, oslava www.2s2.sk

Napísané: 17 Júl 2014, 11:33
od užívateľa maros336
2s2 Sound | DJ Poprad | Ozvučenie a osvetlenie podujatí, DJ Poprad a okolie na svadby, plesy, stužkové, rodinné oslavy, firemné akcie, ...


Ak potrebujete zabezpečiť kompletné profesionálne interiérové/exteriérové ozvučenie, priestorové a efektové osvetlenie alebo skúseného DJ na Vašu akciu - či už je to svadba, stužková, ples, oslava, večierok, firemná alebo športová akcia alebo ak potrebujete pomôcť s organizáciou a produkciou reprodukovanej hudby, sme tu pre Vás.
Na našej stránke nájdete všetky potrebné informácie o nás a našej činnosti, fotografie z akcií, na ktorých sme spolupracovali, ale taktiež odozvy a referencie. Nachádza sa tam aj kalendár akcií a voľných termínov kde ste nás mohli vidieť a počuť a kde sa ešte len chystáme, odpovede na často kladené otázky, s ktorými sa najčastejšie stretávame, informácie o našej kvalitnej zvukovej aj svetelnej aparatúre, ktorú celú vlastníme a používame.
Pôsobíme v Poprade a širokom okolí. Po dohode môžeme zabezpečiť služby po celom Slovensku.
Ak Vás zaujmeme, sú tu pre Vás možnosti, ako nás môžete kontaktovať alebo si nás objednať... Uprednostňujeme aktívny, osobný kontakt, pre bližšie informácie si s nami dohodnite nezáväzné stretnutie.

Kontaktovať nás môžete:

Mobil: 0949 330 295
Email: 2s2@2s2.sk
Web: http://www.2s2.sk/