Strana 1 z 1

Pravidlá fóra

Napísané: 18 Aug 2012, 17:30
od užívateľa Desart
Pravidlá fóra | WarShare

1. Je zakázané používať podpisy a avatary, ktoré nie sú v súlade s pravidlami fóra. Ak administrátor alebo moderátor uzná, že váš podpis alebo avatar nespĺňa pravidlá pre avatary a podpisy alebo inak narúša pravidlá fóra, vyhradzuje si právo na jeho zmenu, prípadne úplné odstránenie bez predchádzajúceho upozornenia. Každý užívateľ má právo vybrať si vlastný nick a zmeniť si nick, ak už nie je obsadený iným užívateľom.

2. V príspevkoch, súkromných správach (SS), komentároch a na celom fóre je zakázané urážanie ostatných užívateľov, rasistické vyjadrovanie, sexuálne ponižovanie, narážky na telesné vady, osočovanie, propagácia násilia, drog, hanobenie národa, používanie hrubých a vulgárnych výrazov, nátlak na ostatných užívateľov, vyhrážanie sa.

3. Je zakázané používať vulgarizmy a nadávky na fóre vrátane skratiek týchto slov.

4. Je zakázané používanie živých liniek (odkazy v [url] tagu), linky odkazujúce na iné servery vkladajte do [CODE]. Linky nemusia byť v [CODE] ak odkazujú na toto fórum.

5. Úmyselná reklama na iné diskusné fórum, stránku podobného zamerania, alebo akokoľvek odkazy na stránky s úmyslom propagácie vlastného či cudzieho webu alebo vlastného prospechu, je zakázané, ak to neodsúhlasí administrátori stránky či už je to formou príspevky / témy / podpisu / avataru alebo pod.!!! Každý pokus o porušenie bude potrestaný! Taktiež je zakázané dávať do podpisu rôzne predajné ponuky, ktoré ponúkate!

6. Zákaz spamovať! Za spam sa berie príspevok, ktorý porušuje pravidlá fóra, nemá súvis s témou (offtopic), viackrát pridané príspevky, príspevky typu "jj", "thx" a pod.

7. Neobťažujte vedenie fóra so žiadosťami o udelenie postu VIP alebo moderátora prípadne administrátora. Ak by ste mali dostať niektoré z týchto postov, včas sa o tom dozviete.

8. Ak nieste spokojný s prácou moderátorov, váš priestor na sťažnosti je v sekcii Priania a sťažnosti. K svojej sťažnosti priložte aj seriózne dôvody, čo vás k nej viedlo, inak bude sťažnosť ignorovaná.

9. Ak sekcia, do ktorej chcete napísať má aj svoje vlastné pravidlá, je potrebné rešpektovať aj tie!

10. Je zakázané na fórum nahadzovať linky, ktoré sú chránené heslom a heslo odkazuje na nejakú web stránku!

11. Je zakázané kopírovať uploady (linky) z konkurenčných SK/CZ fór resp. ich uploaderov!

12. Do DOWNLOAD sekcii patria iba uploady, ak máte otázky použite SS.

13. Nevytvárajte duplicitné témy, pred založením témy pomocou odkazu Hľadať (hore v lište) uistite, či sa taká téma nenachádza na fóre.

14. Témy zaraďujte do správnych sekcii resp. podsekcii.

15. Je nutné aby ste spájali témy, keď už téma s podobným alebo tým istým obsahom existuje, je Vašou povinnosťou tam zaradiť!

16. Je zakázané propagovať stránky so zárobkovou činnosťou!

17. Užívateľ na fóre môže mať maximálne jeden nick! Je prísny zakázané mať dva a viac nickov / účtov!

18. Nepoužívajte viac ako 3 smajlíky v kratších príspevkoch. Pri dlhších príspevkoch je povolené max. 6 smajlíkov.

Pravidlá pre podpisy:
0. Podpis musí byť v súlade s pravidlami fóra
1. Podpis nesmie presahovať 5 riadkov.
2. Skúste používať menšie písmo.
3. Pohyblivé animácie/userbary sú povolené.
4. Obrázok v podpise nesmie prekročiť rozmery 450 x 150 px.
4. Podpis slúži na charakteristiku Vás prípadne Vášho počítača takže žiadne zbytočnosti nie sú potrebné.
5. V podpise môžte mať prakticky čokoľvek okrem reklamy (na konkurenciu, na Vás ani na nič iné), nevhodného materiálu (tým sa myslí 18+ obsah a pod.), propagácie rasizmu, fašizmu a podobných výplodov ľudskej hlúposti, zbytočností.
TIP: Pred uložením podpisu si pozrite jeho náhľad.